Seminare diplomantov a doktorandov

Seminare sa konaju spravidla kazdy tyzden v pondelok o 17:00 v miestnosti D-109.

Temy referatov

Harmonogram referatov LS 2001

Datum Referuju Temy
9.10.2001 Uvodny seminar
16.10.2001 Stefan Urbanek trust, cooperation
22.10.2001 Andrej Netri Interaktivny prostriedok pre podporu tvorby simulacnych modelov (na baze grafov udalosti)
29.10.2001 Matej Kosik Kniznica TINY v ObjectiveC
5.11.2001 Pavol Svaba Interaktivny cestovny poriadok
12.11.2001 Peter Trebaticky Turnaj programov
3.12.2001 Michal Kostal
Maros Ivanco
microkernel
Objektovo orientovane vypoctove prostredie
17.12.2001 Miroslav Cimbora Synchronna konzervativna synchronizacia v Yeast-e

Kontakty

prof. Ing. Jiri Safarik, PhD. safarik@dcs.elf.stuba.sk
Ing. Viliam Solcany solcany@dcs.elf.stuba.sk
Ing. Branislav Steinmüller steinmul@dcs.elf.stuba.sk
Ing. Martin Hurton hurtonm@orbis.dcs.elf.stuba.sk
Ing. Rastislav Janci janci@dcs.elf.stuba.sk
Ing. Miloslav Leporis leporis@dcs.elf.stuba.sk
Ing. Milan Gardian
Ing. Pavel Luka luka@eset.sk
Ing. Radovan Skolnik rskolnik@inmail.sk
Ing. Marek Zelem marek@fornax.elf.stuba.sk
Bc. Milan Pikula (BS) www@fornax.elf.stuba.sk
Bc. Andrej Netri (VS) and@pobox.sk
Bc. Robert Trebula (BS) trebular@decef.elf.stuba.sk
Miroslav Cimbora (VS) cimbora@decef.elf.stuba.sk
Maros Ivanco (MH) ivancoma@decef.elf.stuba.sk
Matej Kosik (VS) kosikmat@decef.elf.stuba.sk
Michal Kostal (MH) kostal@decef.elf.stuba.sk
Pavol Svaba (BS) palilinko@yahoo.com
Peter Trebaticky (JS) trebaticky@isternet.sk
Stefan Urbanek (MH) urbane@decef.elf.stuba.sk